PARI aditívum

Palivová prísada PARI slúži pre súkromné domácnosti, spoločnosti a rôzne priemyselné odvetvia v Európe. Náš sortiment sa v súčasnosti skladá z dvoch rôznych možností: PARI Palivová prísada a PARI light, ktoré sú špeciálne určené na vykurovanie objektov.

Palivová nafta sa často považovala za náročné palivo pri výrobe energie, okrem iného z dôvodu environmentálnych a nákladových faktorov, ako aj technických problémov pri skladovaní a spaľovaní prostredníctvom starých naftových systémov.

PARI aditívum do palivového oleja spĺňa požiadavky zvýšenia energetickej účinnosti a čistenia palivového systému oleja. Vďaka čistejšiemu palivovému oleju, čistejšej nádrži na olej a čistejšiemu prenosovému potrubiu vstupuje palivo do horáka v homogénnejšej kvalite a spaľuje sa efektívnejšie, čím zase zvyšuje využitie energie a množstvo tepelného žiarenia. To vedie k úsporám až 40% nákladov na vykurovacom palive a zvýšeniu kapacity až o 60%.

5

Aditívum PARI do palivového oleja

Aditívum PARI Fuel Oil Additive je dostupné v nasledujúcich množstvách:

  • 5 litrov
  • 30 litrov

Plastové kanistre s objemom 5 a 30 litrov je možné dodať zákazníkovi všade na Slovensku alebo Českej Republike.

5

PARI Light - efektívnosť a úspory pri vykurovaní nehnuteľností

PARI Light je ľahšia verzia prísady PARI do palivového oleja. Je špeciálne navrhnutý tak, aby zlepšil vykurovanie z oleja v súkromných domácnostiach a ďalších nehnuteľnostiach. PARI Light je k dispozícii v praktických a úsporných 3 litrových nádobách.

5

Dávkovanie

Prísada PARI s dlhou životnosťou sa mieša v pomere 1: 2000. Najjednoduchší spôsob je dávkovanie a miešanie prísady pri dopĺňaní olejovej nádrže. Predbežné riedenie (napríklad 1: 100) uľahčuje ďalšie dávkovanie v menších množstvách, napr. pre vozidlá a stroje.

Turun Pari Ltd.
Portinkaari 2
21380 Aura
Finland

Spoločnosť TURUN PARI má sídlo vo Fínsku, disponuje bohatými skúsenosťami z oblasti petrochémie od roku 1991. Zabezpečuje mnoho podnikov po celom svete s optimalizáciou vo výrobe energie v priemyselnej sfére. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov a hľadanie riešení, ktoré sú nastavené na individuálne požiadavky a potreby každého z nich.

Naše videá

Stiahnuť informačné materiály